Wiosna nad morzem

Zazwyczaj wyjeżdżasz nad morze latem, gdy plaże toną w turystach i trudno o dobre miejsce noclegowe? Kwiecień nad Bałtykiem może być wspaniałą okazją do spędzania czasu wolnego wśród malowniczych plaż i budzącej się dopiero do życia przyrody bez konieczności oglądania turystycznego zgiełku. W kwietniu, maju lub w czerwcu możesz odkryć na nowo i poznać uroki polskiego klimatu nadmorskiego. Jeśli nie lubisz tłumów, cieszysz się z możliwości spacerów, skosztowania najpyszniejszych ryb i odwiedzenia atrakcji, wakacje w kwietniu będą najlepszą opcją! Niezależnie od tego, czy wybierasz się całą rodziną, we dwoje, a może potrzebujesz wytchnienia w samotności, Darłowo to idealne miejsce o tej porze roku! 


Apartamenty nad morzem przy plaży

Dla osób, które cenią sobie najwyższe standardy pobytu proponujemy.

 

Apartament 6-osobowy Słoneczne Maki

400m do plaży

Pobyt 3-4 doby cena specjalna 180 zł za dobę.

Pobyt powyżej 5 dób cena specjalna 170 zł za dobę.

Zobacz więcej


Apartament 5-osobowy Dmuchawce

400m do plaży

Pobyt 3-4 doby cena specjalna 180 zł za dobę.

Pobyt powyżej 5 dób cena specjalna 170 zł za dobę.

Zobacz więcej


Gdzie wiosną nad morze?

Wiosna nad morzem to okazja do podziwiania tej bajecznej pory w zupełnie nowym otoczeniu. W marcu, kwietniu lub maju można również zażyć największą dawkę jodu w porównaniu do całego roku, który wpływa korzystnie na układ odpornościowy. Wiosna nad morzem z dzieckiem to okazja do podleczenia alergii, kataru, chorób górnych dróg oddechowych, a także odwiedzenia aquaparku, parku linowego, lunaparku i innych wspaniałych atrakcji, które zajmą każdego, najbardziej ruchliwego malucha. Dorośli mogą za to w maju lub w czerwcu wybrać się na jeden z rejsów, zwiedzić okazałe zabytki czy pospacerować jedną z pięknych ścieżek prowadzącej wśród dróg i leśnych duktów, które na wiosnę przepięknie zielenieją.

Wiosna nad morzem

Wiosna nad morzem – noclegi

Udany urlop nie zależy jedynie od pogody, nastawienia czy pomysłu na spędzanie wolnego czasu, ale także od bazy noclegowej! Apartamenty w Darłówku to wręcz wymarzona lokalizacja na wypoczynek w kwietniu, maju lub czerwcu. Blisko do plaży, do kompleksów wodnych - a świetne wyposażenie zapewni praktycznie taką wygodę jak we własnym domu. Wybierasz się ze swoją połówką wypocząć z daleka od zgiełku miast? Chcesz spędzić kwiecień, maj lub czerwiec w pięknym, pełnym zabytku miejscu? Wybierz mniejszy apartament, który stanie się bazą wypadową do twoich ulubionych atrakcji. Chcesz wyjechać nad morze z dziećmi? Oferowane przez nas noclegi Darłówko posiadają często dostęp do sali zabaw, placu dla dzieci, a także posiadają WI-Fi, TV czy gry, które umożliwią aktywne i ciekawe spędzanie czasu nawet w razie niepogody.

Nie czekaj! Zaplanuj już teraz niezapomniany wyjazd wiosenny nad morze, by poczuć na skórze powiew ożywczej bryzy i poprawić swoje samopoczucie. Nieważne, czy wiosenny wypad planujesz na kwiecień, maj czy czerwiec – w każdym z tych miesięcy czas spędzony nad morzem będzie pełen wrażeń!

 

 

Latarnia morska Darłówko

Latarnia morska Darłowo położona jest w nadmorskiej części Darłowa – Darłówku, po wschodniej stronie ujścia Wieprzy do Bałtyku, przy wejściu do portu w Darłówku. Wieża latarni liczy dziś 22 metry wysokości. Zasięg światła latarni to blisko 30 km, a dokładnie 27,8 km.

Zobacz więcej


Zamek Książąt Pomorskich

Jedyny w Polsce nadmorski gotycki zamek wybudowany na planie zbliżonym do kwadratu z wieżą wysokości 24 metrów. Obecnie na zamku znajduje się muzeum z wieloma wystawami tematycznymi takimi jak: kłusownictwo, wojenne okręty morskie czy cykl życia łososia. Poznajcie historię tej wspaniałej budowli i dowiedzcie się, w jakich godzinach i dniach możecie ją zwiedzić przebywając na wakacjach w Darłówku.

Zobacz więcej


 

8 powodów, dla których warto wyjechać nad polskie morze poza sezonem

Wypoczynek nad Bałtykiem kojarzy się przede wszystkim z letnim urlopem wakacyjnym. To właśnie w tym okresie nadmorskie plaże, restauracje oraz obiekty turystyczne przeżywają prawdziwe oblężenie. Jeśli jednak nasze osobiste zobowiązania nie stanowią przeszkody, to powinniśmy choć raz spędzić jesień nad morzem z dzieckiem. 8 powodów, dla których warto rozważyć wczasy nad morzem jesienią lub zimą, znajdziecie poniżej.

Zobacz więcej