Wynajmij wózek na plażę dla dzieci

Wózek plażowy

OFERTA WYŁĄCZNIE DLA NASZYCH GOŚCI W DARŁÓWKU 

Wspólny wypad na plażę to niekiedy nie kilka, a przynajmniej kilkanaście kilogramów bagażu, na który składają się ręczniki, parawan, napoje, zabawki dla dziecka. Nie mówiąc o kilkuletniej pociesze, która nie ma siły przejść nawet kilometra i domaga się noszenia na rękach. Doskonałym rozwiązaniem będzie wózek plażowy dla dzieci, który można wynająć za zaledwie 140 zł tygodniowo. Posłuży zarówno do transportu jednej, jak i dwójki maluchów wraz z niezbędnymi rzeczami – jego maksymalny udźwig wynosi aż 70 kg. Przyczepka plażowa sprawdzi się nie tylko na piasku, ale można zabierać ją na miejskie wycieczki lub na zakupy, rezygnując z pakowania tradycyjnych spacerówek, które zabierają miejsce w samochodzie. To ogromny komfort dla każdego rodzica i mnóstwo frajdy dla dzieci.

Wózek plażowy na kółkach – najważniejsze cechy

Przyczepka na plażę jest wykonana z mocnego materiału typu poliester, dzięki czemu jest odporna na rozdarcie. Cała konstrukcja opiera się na solidnej stalowej ramie. Wózek na plażę dla dzieci jest lekki i łatwy do przenoszenia dzięki temu, że otwiera się i składa w kilka sekund. Gdy dziecko nie będzie chciało już z niego korzystać, wystarczy go złożyć i ukryć np. w szafie, nie marnując miejsca w apartamencie. Po złożeniu można go transportować na kołach ciągnąc za uchwyt (całość waży 12 kg). 

Wózek transportowy składany dla dzieci jest wyposażony w daszek na teleskopowych rurkach z nieprzemakalnym materiałem, który jest szybki w montażu. Z jego pomocą osłonisz pociechę w razie opadów lub zapewnisz jej cień podczas dłuższych spacerów. Duże, szerokie (7,5 cm) i skrętne koła gwarantują doskonałą zwrotność oraz stabilność na każdym podłożu. Przednie koła posiadają hamulce, by można było bezpiecznie zatrzymać przyczepkę. 

Wózek plażowy

Najczęściej zadawane pytania

Jak wynająć przyczepkę plażową i jaka jest cena usługi?

Skontaktuj się z nami pod nr. telefonu: 663 771 170 lub napisz wiadomość e-mail na adres: biuro@apartamentydarlowko.pl. Minimalny czas wynajęcia wynosi 7 dni – koszt: 140 zł.

Czy wózki plażowe na kółkach mają tylko jedną dużą komorę?

Przyczepka plażowa posiada szereg kieszeni, dzięki czemu można wygodnie umieścić różnorodny bagaż lub zakupy. W zestawie znajduje się dodatkowy koszyk zwiększający możliwości transportowe.

Czy wózek na plażę może być wykorzystany także poza nią?

Tak – jest to produkt bardzo uniwersalny, który umożliwia przewożenie wielu rzeczy np. podczas zakupów, zabranie dzieci na wycieczkę na miasto. Doskonale radzi sobie na różnych podłożach, bez obaw o przebicie kół.