O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, dla której najważniejsze wartości to uczciwość, zaangażowanie i zadowolenie klientów. Jak każda wielodzietna rodzina lubimy cieszyć się wspólnym wypoczynkiem w dobrych warunkach. Sami często podróżujemy, znamy oczekiwania i preferencje rodzin, które wynajmują apartamenty...

Chcemy aby nasi goście czuli się w naszych apartamentach komfortowo, tak samo jak my chcemy się czuć podczas  wyjazdów. Wyznaczamy sobie wymagające cele, dbając o zadowolenie naszych gości i beztroski udany urlop.

Bardzo dużą uwagę poświęcamy czystości naszych lokali. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pełne wigoru pociechy będą przeglądać wszystkie nawet najmniej interesujące zakątki apartamentów, dlatego wszystko dokładnie czyścimy i sprawdzamy.

Od 8 lat przyjmujemy gości, zawsze słuchamy ich opinii i sugestii, doskonaląc w ten sposób nasz serwis. Nasze zaangażowanie, uczciwość i rzetelność zostały docenione, przez wielu klientów. którzy wracają w kolejnych latach na następne niezapomniane wakacje.

Video: Wybrane apartamenty do wynajęcia - Darłówko (Darłowo) nad morzem - cz.1

Jesteśmy firmą rodzinną, dla której najważniejsze wartości to uczciwość , zaangażowanie i zadowolenie klientów. Jak każda wielodzietna rodzina lubimy cieszyć się wspólnym wypoczynkiem w dobrych warunkach. Sami często podróżujemy, znamy oczekiwania i preferencje rodzin, które wynajmują apartamenty