Darłowo – rejsy statkiem

Na każdego, kto marzy o prawdziwej morskiej przygodzie, czekają rejsy galeonem, które odbywają się stylizowanymi statkami. Ile trwa standardowa wyprawa? Gdzie pływają i cumują statki? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania i dowiedzieć się także, jakie czekają na was dodatkowe atrakcje, czytajcie dalej.

Rejsy statkiem turystycznym

Wycieczki stylizowanymi statkami

Wycieczki stylizowanymi statkami dostarczają wielu emocji zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Rejsy morskie z dziećmi rozpoczynają się we wschodniej części portu rybackiego w Darłowie (ul. Józefa Conrada 27, Darłowo). Standardowy rejs statkiem Darłowo trwa około 40 minut, a bilet można nabyć bezpośrednio na nabrzeżu.

Rejs galeonem – cennik: http://galeony.pl/

Statek UNICUS – Darłówko

Statek UNICUS pływa tylko w lipcu i sierpniu od godz. 10 do zachodu słońca. Cumuje w porcie Darłowo-Darłówko Wschodnie przy rozsuwanym moście. 

Rejsy turystyczne rozpoczynają się w porcie, następnie statek udaje się na redę oraz cumuje do tego samego nabrzeża.

Statek KRÓL ERYK I – Darłowo

Eryk I to statek piracki, na którym można smacznie zjeść korzystając z pirackiej strefy z barem i posłuchać wspaniałych, klimatycznych szant (muzyka żeglarska). Po ukończeniu rejsu można również otrzymać pamiątkowy certyfikat z odbytej wyprawy, który z pewnością ucieszy małych piratów.

Statek pływa od kwietnia do października i również cumuje w Darłowie - Darłówko Wschodnie przy moście rozsuwanym. 

Rejs o zachodzie słońca

Rejsy galeonem odbywają od kwietnia do października. Macie duszę romantyka? Latem organizatorzy udostępniają również rejsy o zachodzie słońca, które dostarczą jeszcze większych wrażeń. 

UWAGA: Romantyczne rejsy o zachodzie, jak i w ciągu dnia, nie odbywają się w razie niepogody.

Harmonogram oraz dostępność rejsów turystycznych można sprawdzić kontaktując się z organizoatorami pod wybrany numer:
- Statek Król Eryk I i Unicus - + 48 795 101 488

Rejs o zachodzie słońca