Aquapark Jan

Szukacie pomysłu na wielogodzinną zabawę z dziećmi, a pogoda nie pozwala na swobodny pobyt nad morzem? Wybierzcie się całą rodziną do Aquaparku Jan, który znajduje się przy hotelu o tej samej nazwie. Poza nim na miejscu znajdziecie kręgielnię, sauny oraz ofertę odnowy biologicznej. Aqua park Darłowo jest obiektem całorocznym, który umili czas w każdym wieku i o każdej porze roku!

Aquapark Darłowo

Park wodny nad morzem w Darłówku wschodnim oferuje korzystanie z basenu sportowego o wymiarach 25x12,5 m, basenu rekreacyjnego małego, dla dzieci, a także dzikiej rzeki, jaccuzi, dwóch zjeżdżalni i dwóch ślizgawek wewnętrznych. Maluchy będą zachwycone szczególnie krętymi zjeżdżalniami, dostarczającymi wręcz niezapomnianych doznań. Jeśli często odwiedzacie kompleksy basenowe, to ten z pewnością stanie się jednym z waszych ulubionych. Łączna powierzchnia basenów rzędu 1500 m2 daje duże pole do zabawy i relaksu. 

Park wodny Darłowo korzysta z przefiltrowanej wody morskiej, która jest zupełnie bezpieczna i zdrowa do korzystania, nawet przez wiele godzin każdego dnia. 

Inne atrakcje w parku wodnym w Darłówku

Szkoła pływania funkcjonująca na terenie basenów Jan, oferuje naukę pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zajęcia treningowe, jak i przygotowania do egzaminów na studia wyższe czy zajęcia korygujące wady postawy. Jeśli spędzacie więcej czasu w Darłówku, a zawsze chcieliście nauczyć się pływać lub poprawić swoje umiejętności, najwyższy czas skorzystać z bogatej oferty wodnego parku Jan. Wyjeżdżacie na wakacje z noworodkiem? Szkoła pływania w Aquaparku wodnym Jan oferuje zajęcia dla maluszków od 6 miesiąca życia, które odbywają się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora. Każdy z programów zajęć jest dostosowany do możliwości i potrzeb dzieci, a forma zabawy sprawia, że nauka pływania stanie się dla dziecka i rodzica przyjemną przygodą.

Pragniesz odpocząć? Skorzystaj z kręgielni lub oferty odnowy biologicznej. Będziesz mógł się zrelaksować w czasie masażu klasycznego, antycellulitowego lub zabiegów na ciało, które sprawią, że każda kobieta, jak i mężczyzna, poczują się odprężeni i wypoczęci.