Nasza oferta

Zarządzanie apartamentami Darłowo i Darłówko

Chciałbyś, aby Twój wakacyjny apartament generował dodatkowe przychody? Szukasz rzetelnej i profesjonalnej firmy, która zajmie się kompleksową obsługą nieruchomości Darłówko? W takim razie zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą kompleksowe zarządzanie apartamentami w Darłowie, a w szczególności w dzielnicy Darłówko.

Zalety zlecenia obsługi apartamentu

Samodzielna obsługa najmu krótkoterminowego nad morzem to zajęcie bardzo czasochłonne, a w dodatku wymagające wiedzy i doświadczenia, żeby działania okazały się opłacalne. Aby efekty pracy mogły być w możliwie krótkim czasie widoczne gołym okiem, warto zastanowić się nad możliwościami, jakie przynosi obsługa apartamentów Darłówko przez firmę zewnętrzną. To rozwiązanie gwarantujące pełną wygodę, oszczędność czasu i wymierne zyski. Właściciel apartamentu korzysta podwójnie: ma możliwość wypoczynku, jak i czerpania dochodów z wynajmu. Nieruchomości, którymi się zajmujemy można zobaczyć w zakładkach “apartamenty” i “nieruchomości”.

Obsługa apartamentów - dostępne pakiety

W ramach nadzoru nad apartamentami Darłowo i Darłówko nasza firma oferuje dwa pakiety różniące się zakresem oferowanych w ich ramach usług. Każdy właściciel może wybrać najbardziej dogodny pakiet na kompleksowe zarządzanie najmem w Darłowie oraz zaoszczędzenie czasu. Zlecając zarządzanie apartamentami Darłowo, przedsiębiorca nie musi już dłużej zaprzątać sobie głowy, kwestiami związanymi z wynajmem, przygotowaniem apartamentu (m. in.sprzątaniem lokalu), obsługą gości czy rezerwacją wolnych apartamentów. 

Wybrać można pomiędzy podstawowym pakietem KOMFORT oraz rozszerzonym PREMIUM, który oferuje dodatkowo regulowanie należności finansowych i reprezentację właściciela. Szczegółowe informacje odnośnie pakietów, widoczne są poniżej. 

Nadzór nad apartamentami przynosi realne korzyści

Powierzając nam zarządzanie apartamentami Darłowo, czy Darłówko przedsiębiorca zyskuje pewność, że zajmiemy się nimi jak swoim własnymi. Twoja nieruchomość w rękach profesjonalistów będzie osiągać coraz większe zyski, a Ty zaoszczędzisz czas, jaki zajmuje kompleksowa obsługa wynajmu w Darłówku​. Zapewniamy, że głównym celem naszej działalności obejmującej nadzór nad apartamentami Darłówko jest zadowolenie gości odwiedzających apartamenty oraz rentowność wynajmowanej nieruchomości.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu

Co gwarantujemy?

Skuteczną promocję obiektu w Internecie
Rezerwacje mailowe i telefoniczne
Monitorowanie stanu obłożenia apartamentu w czasie rzeczywistym
Stały kontakt z osobą odpowiedzialną za Państwa apartament
Możliwość rezerwacji apartamentu na własne potrzeby
Regularne wpłaty przychodów z wynajmu na konto bankowe
Kompleksową obsługę wszystkich gości

Wybierz swój pakiet

komfort
Pakiet obejmuje kompleksowe przygotowanie apartamentu, obsługę gości oraz rezerwację apartamentu, w tym:
sprzątanie apartamentu
w ustalonych godzinach
pranie i wymiana pościeli
oraz ręczników
uzupełnienie materiałów
eksploatacyjnych (papier toaletowy,
ręczniki papierowe, worki na śmieci)
dokładna ocena sprawności
wyposażenia apartamentu
zgłaszanie awarii do odpowiednich
służb technicznych
przywitanie gości
podpisanie umowy najmu
i pobranie opłaty za pobyt
przekazanie kluczy
odbiór lokalu przed
wyjazdem gości
reklama apartamentu na
www.apartamentydarlowko.pl
rezerwacje
panel zarządzania dla
właściciela apartamentu
premium
Pakiet obejmuje kompleksowe przygotowanie apartamentu, rezerwację apartamentu, obsługę gości, regulowanie należności finansowych i reprezentację właściciela, w tym:
sprzątanie apartamentu
w ustalonych godzinach
pranie i wymiana pościeli
oraz ręczników
uzupełnienie materiałów
eksploatacyjnych (papier toaletowy,
ręczniki papierowe, worki na śmieci)
dokładna ocena sprawności
wyposażenia apartamentu
zgłaszanie awarii do odpowiednich
służb technicznych
przywitanie gości
podpisanie umowy najmu
i pobranie opłaty za pobyt
przekazanie kluczy
odbiór lokalu przed
wyjazdem gości
reklama apartamentu na
www.apartamentydarlowko.pl
rezerwacje
panel zarządzania dla
właściciela apartamentu
regulowanie opłat związanych
z apartamentem tj. czynsz,
media, podatki, ubezpieczenia
reprezentowanie właściciela
w urzędach i wspólnocie
nadzorowanie poważniejszych
prac remontowych

 

 

Najczęściej zadawane pytania

Co wyróżnia nasze usługi na tle innych?

Oferujemy zarządzanie apartamentami nad morzem w dwóch pakietach – KOMFORT i PREMIUM. Gwarantujemy skuteczną promocję obiektu w Internecie, obsługujemy rezerwacje mailowo i telefonicznie, monitorujemy stan obłożenia w czasie rzeczywistym, a do tego zapewniamy stały kontakt z osobą odpowiedzialną. Zapewniamy także regularne wpłaty przychodów z wynajmu na własne konto. 

Do kogo skierowane są nasze usługi?

Nasze usługi są skierowane do właścicieli apartamentów, dla których obsługa najmu krótkoterminowego Darłówko jest zbyt czasochłonna, a także dla tych którym zależy na uzyskaniu stałego dodatkowego dochodu.. 

W jaki sposób dbamy o twój apartament?

Obsługa apartamentów Darłowo zawsze obejmuje ocenę stanu technicznego obiektu  sprzątanie, pranie i wymianę pościeli oraz ręczników, uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych, spisanie umowy najmu, przywitanie gości, pobranie opłaty za pobyt oraz kaucji oraz przyjęcie apartamentu po pobycie gości i rozliczenie kaucji.

Jak pozyskujemy klientów do apartamentów?

Zarządzanie apartamentami Darłówko przez nas z pewnością przyniesie ci klientów – są oni pozyskiwani z pomocą naszej strony internetowej, portali zewnętrznych a także mediów społecznościowych i poleceń stałych zadowolonych klientów.

W jaki sposób oceniamy potencjał apartamentu?

Obsługa najmu krótkoterminowego nad morzem nauczyła nas na przestrzeni lat skutecznej oceny potencjału danego apartamentu. Zwracamy uwagę na jego wielkość, udogodnienia, wykończenie, bliskość do morza oraz inne aspekty, które są ważne dla potencjalnych klientów.

Jak dbamy o apartament w czasie najmu?

Podczas najmu uzupełniamy materiały eksploatacyjne, sprzątamy w ustalonych godzinach, wymieniamy pościel oraz ręczniki. Obsługa najmu krótkoterminowego Darłowo obejmuje także odbiór lokalu przed wyjazdem gości.

Jaką kontrolę mają Państwo nad apartamentem?

Udostępniamy panel zarządzania dla właściciela apartamentu, który oferuje szereg możliwości. Nasza obsługa apartamentów nad morzem może być również dostosowana do indywidualnych potrzeb. 

Jakie są dostępne sposoby opieki nad apartamentem?

Obsługa apartamentów Darłówko jest dostępna w pakietach KOMFORT I PREMIUM. Każdy z nich zawiera kompleksowe przygotowanie apartamentu, obsługę gości i rezerwację. Pakiet PREMIUM to także regulowanie należności finansowych i reprezentacja właściciela. Polecamy poznanie szczegółów obu usług, by poznać dokładne różnice. 

Ile wynosi opłata za obsługę najmu apartamentu?

Zarządzanie apartamentami Darłowo różni się w zależności od wybranego pakietu i innych aspektów – zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać dokładne informacje w tym zakresie.